vizyon-misyon

Cantel İletişim Turizm ve Mühendislik Limited Şirketi 1998 yılında Perihan Yurtoğlu önderliğinde Balgat’ ta kurulmuş ve ilk mağazasını burada açmıştır.

Cep telefonu satışı ile faliyet gösteren firmamız kısa süre sonra Turkcell İletişim Merkezi olmuş zaman içerisinde şube sayısını artırmıştır.

Kurumsal müsterilerimizin cihaz ve operatör ürünleri konusunda ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2005 yılında Cantel Mobil Teknoloji Bilişim İletişim Tic.Ltd.Şti. kurulmuştur.

CANTEL ailesi olarak güleryüzlü, hızlı, deneyimli ekip arkadaşlarımızın oluşturduğu geniş kadromuzla 4 Turkcell İletişim Merkezi mağazamız ve Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezimizle sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Misyon

Sektördeki deneyimimizle bireysel ve kurumsal müşterilerimize hızlı, güvenilir ve hizmet kalitesi yüksek çözümler sunmak.

Vizyon

İletişim teknolojileri alanında yetkin personelimiz, sorumlu yaklaşımımızla , yenilikçi, hızlı , güvenilir, müşteri ve çalışan memnuniyetini üst düzeyde tutan Türkiye’nin seçkin şirketlerinden biri olmak.